Kas yra E-Piniginė?

E-Piniginė - tai internetinė svetainė, kuri Jums padės sekti savo išlaidas, peržiūrėti jų statistiką, matyti savo turimų pinigų balansą. Taip pat šioje svetainėje rasite daug straipsnių ir patarimų apie taupymą.

Mūsų pagrindinis ir vienintelis tikslas - padėti Jums sutaupyti. Nors ir nepadėsime Jums uždirbti daugiau, bet parodysime kur Jūs išleidžiate daugiausiai, pateiksime įvairius statistinius pjūvius, suteiksime galimybę planuoti savo asmeninius biudžetus. Matydami visą šią informaciją Jūs galėsite objektyviai spręsti kokias išlaidas galima "apkarpyti" ar perkelti iš vienos išlaidų grupės į kitą. Neretas tikrai nustebsite, jog daugiausiai išleidžiate tam, kam mažiausiai tikėjotės.

Šis įrankis yra tinkamas tiek ir savo asmeninei finansų apskaitai, tiek ir šeimos ūkiui. Dauguma mūsų jau ir dabar vedame savo išlaidas ekseliniuose failuose, bet kartais to gali būti per mažai ar tiesiog nepakankamai aišku. Ši svetainė visas Jūsų pajamas ir išlaidas atvaizduos grafiškai - diagramomis, įvairiais pjūviais: pagal pajamų pasiskirstymą, pagal išlaidų pasiskirstymą, pagal išlaidų grupės pasiskirstymą, taip pat ir vienos išlaidų ar pajamų rūšies kitimą. Todėl Jums vaizdas iškarto taps daug aiškesnis.

Svetainė yra pilnai konfigūruojama, todėl Jūs galėsite patys nusistatyti savo valiutą, pajamų ir išlaidų rūšis, taip pat priskirti jas savo sukurtoms grupėms.