Blogas

Taupymo patarimai

Kodėl pirkinius turėtumėte rinktis pagal kokybę, o ne kainą?

Ar kada nors jums teko įsigyti kažką pigaus taupymo sumetimais, o paskui šio sprendimo gailėtis? Jeigu esate įsitikinęs, kad pačios žemiausios kainos politika yra geriausias būdas sutaupyti, šis straipsnis skirtas būtent jums.

Skaityti daugiau

Ar matuojate kokią pažangą darote?

Tikslų siekimas ir progreso matavimas yra neatskiriami dalykai. Šis teiginys galioja visiems gyvenimo atvejams, tiek ir svorio metime, tiek ir taupyme ar piginų planavme.

Skaityti daugiau

Kompiuterio energijos taupymo programa

“Verdiem” ir “Microsoft” sukūrė naują programą, skirtą kompiuterio suvartojamos energijos kiekiui mažinti.

Skaityti daugiau

Degalų taupymo patarimai

Nesvarbu, ar vairuojate mažą, ar didelę mašiną, Jūs vistiek galite išspausti šiek tiek daugiau iš kiekvieno litro degalų. Turint galvoje šiandienines degalų kainas, kiekvienas papildomas kilometras per ilgą laiko tarpą Jums gali sutaupyti nemažą pinigų sumą.

Skaityti daugiau

Kompiuterio naudojamų resursų mažinimas

Tyrimai rodo, kad kompiuteriai didžiąją dalį savo darbo laiko stovi be darbo, netgi ir nakties metu. Lietuvoje žmonės tuo piktnaudžiauja rečiau, tačiau sutaupyti gali visi.

Skaityti daugiau

Energijos taupymas buityje

Vadovaudamiesi šiais patarimais ne tik tais sutaupysite kasdieninėje buityje, bet ir sužinosite namų dekoravimo ir energijos panaudojimo efektyvumo gudrybių.

Skaityti daugiau

Mažiausių degalų kainų svetainė

Nežinote kur važiuoti užsipilti degalų, nes atvykę į kolonėlę bijote pamatyti grėsmingai pasikeitusią kainą? Dabar, prieš važiuodami, jau galite sužinoti kur jie yra pigiausi.

Skaityti daugiau